Торгова марка "Шоколадні ріки" розпочала свою діяльність із серпня 2008 року і на сьогоднішній день продовжує свій розвиток, а саме: модернізується виробництво, розширюється лінійка видів продукції, збільшуються обсяги продажу. Практика показує, що наші споживачі хочуть не просто дешеву продукцію, а співвідношення ціни та якості, тому основним принципом роботи підприємства є лише якість продукції.

Основною метою та завданням підприємства "Шоколадні ріки" стоїть постійний контроль, як за якістю сировини, що закуповується, так і за якістю продукції, що випускається, оскільки це є пріоритетом. Наша продукція не накопичується на складах, робота виробництва організована таким чином, що дистриб'ютор завжди отримує продукцію з конвеєра.

Для того щоб зрозуміти, що таке якість, треба просто скуштувати продукцію ТМ "Шоколадні ріки"! Ми допомагаємо у розвитку дистриб'юторам, плідно з нами співпрацюємо, реагуємо на всі їхні прохання та пропозиції. Ми не любимо бюрократію і самі такими не є, тому з нами легко і просто!

Там, де нас знают - нами задоволені!

Мережі

Зв'язатися з нами

39600 вул. Троїцька, 1а
м. Кременчук, Україна
(067) 215-97-97
(067) 575-88-78
office@chocolate.pl.ua
www.chocolate.pl.ua

 

Joomla 3.4 шаблоны.
Joomla 3.